De knoestige stam en takken van dit kleine perenboompje steken af tegen de lichte ondergrond. Van Gogh was verrukt van de bloeiende fruitbomen in de Provence. Dit werk is een print op plexiglas met een afmeting van 60x80cm.
Levertijd: | Voor 23.59 uur besteld - binnen 5 werkdagen gemaakt en verzonden |
Standaard wordt de plaat voorzien van een ophangsysteem waarmee de plaat slechts enkele millimeters van de wand komt te hangen. Mocht je de plaat in een lijst willen ophangen dan kan dat ook, we bieden hiervoor een groot assortiment aan op onze website www.delijstenfabriek.nl
Het is ook mogelijk de plexiglas plaat van 4 gaten (10 mm doorsnede) te laten voorzien zodat je de plaat kunt ophangen d.m.v. de optionele rvs afstandhouders. Deze kun je direct mee bestellen bij de plexiglasplaat.
Staat je gewenste formaat er niet tussen? Laat het ons gerust weten, we stellen graag een maatwerk voorstel voor je samen!