Handgemaakte glazen lamp in ronde vorm. Witte basiskleur aangevuld met bijzondere lijnen en vegen in aardse kleuren aan de bovenzijde. Deze lamp heeft een inkeping (deuk-effect) aan de bovenzijde.
Artikelnummer: | 08.36.028 |
Levertijd: | 3 werkdagen |
Deze lamp is op zijn breedste punt ongeveer 28 centimeter en is 35cm hoog. De diepte van de lamp is ongeveer 28 cm. Deze lamp is niet transparant en is open aan de onderzijde. De lamp heeft een transparante kabel van 1.90m lang met een lichtknopje en aan het einde een stekker. Wij raden voor het kleureffect aan een kleine transparante ledlamp te gebruiken met normale fitting. Voor andere kleureffecten is het leuk een gekleurde lamp te gebruiken.
Doordat elk product met de hand gemaakt wordt kan deze in vorm en kleur afwijken van de foto. Benieuwd of het glasobject mooi in huis staat? Elk glas object kan binnen 14 dagen geruild worden zodat u de mogelijkheid heeft om het glas thuis te bekijken.